iPhone Screenshots

Beschreibung

Portali më i vizituar shqiptar Telegrafi.com i cilësuar si portali më i besueshëm në vend, me teknologjinë më moderne dhe me përkushtim e shpejtësi ju ofron mundësinë e informimit dhe eksperiencën më të mirë të mundshme përmes aplikacionit i cili është dizajnuar bukur, është i thjeshtë për t'u përdorur dhe qe i përshtatet kërkesave të lexuesve tanë.
Aplikacioni ka dizajn atraktiv dhe është i përshtatshëm në të gjitha pajisjet mobile. Tani të gjitha lajmet tuaja të preferuara mund ti lexoni kudo dhe kurdo që dëshironi në faqen më të madhe të informimit në gjuhën shqipe, me shpejtësi dhe akses plotësisht falas në telefonin tuaj mobil.
Gjithmonë të motivuar dhe në gatishmëri të lexuesve, stafi i Telegrafit me punë të palodhshme ka arritur të sjellë lajmet më të reja deri tek ju dhe gjithashtu kjo punë e vazhdueshme ka bërë që Telegrafi.com të jetë mjeti juaj i preferuar i informimit.
Informohuni se çka po flitet në vend dhe botë dhe shkarkoni aplikacionin tani.
KARAKTERISTIKAT:
- Navigimi nëpër kategori është dizajnuar që të jetë jashtëzakonisht praktik dhe i lehtë.
Kategoritë karakterizohen me ngjyra të ndryshme gjë e cila i bën ato të dallueshme dhe lehtë për tu perdorur.
Mundësi e aktivizimit të njoftimeve në mënyrë që mos të ju humbin pa lexuar lajmet kryesore.
Lajmet tuaja të preferuara mund ti ruani për ti lexuar kurdo që dëshironi.
Nëse keni ndonjë problem me aplikacionin ose dëshironi të sugjeroni ide të reja, ju lutemi na dërgoni me email në app@telegrafi.com

Neue Funktionen von Version 2.3

Performance Improvements and Bug Fixes

Anbieter

Name

Telegrafi sh.p.k.

Informationen

Entwickler

Kategorien

Version

2.3

Größe

39,1 MB

Game Center

Nein

VPP Device Licensing

Ja

Bewertung

Freigabe 12+ für Folgendes:
Selten/schwach ausgeprägt: sexuelle Inhalte oder Nacktheit
Selten/schwach ausgeprägt: Gebrauch von Alkohol, Tabak oder Drogen bzw. Verweise hierzu
Selten/schwach ausgeprägt: realistisch dargestellte Gewalt

Kompatibilität

iOS 10.0 oder neuer

Geräte

iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPad (4. Generation) (Wi-Fi), iPad (4. Generation) (4G), iPad (5. Generation) Wi-Fi, iPad (5. Generation) Wi-Fi + Cellular, iPad (6. Generation) Wi-Fi, iPad (6. Generation) Wi-Fi + Cellular, iPad Pro, iPad Pro (Cellular), iPad Pro (9,7 Zoll), iPad Pro (9,7 Zoll) (Cellular), iPad Pro (12,9", 2. Generation), iPad Pro (12,9", 2. Generation) Wi-Fi + Cellular, iPad Pro (10,5"), iPad Pro (10,5") Wi-Fi + Cellular, iPad Pro (11"), iPad Pro (11") Wi-Fi + Cellular, iPad Pro (12,9", 3. Generation), iPad Pro (12,9", 3. Generation) Wi-Fi + Cellular, iPad Air, iPad Air (Cellular), iPad Air 2, iPad Air 2 (Cellular), iPad Air (3. Generation), iPad Air (3. Generation) Wi-Fi + Cellular, iPad mini Retina, iPad mini Retina (Cellular), iPad mini 3, iPad mini 3 (Cellular), iPad mini 4, iPad mini 4 (Cellular), iPad mini (5. Generation), iPad mini (5. Generation) Wi-Fi + Cellular, iPad (7. Generation) Wi-Fi + Cellular, iPod touch (6. Generation), iPod touch (7. Generation)

Sprachen

Englisch

Kundenbewertungen

Alle Versionen

11 Bewertungen

Kundenrezensionen

Kein Eintrag